Sørøstasiatiske leker 2013

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 2013
Generell informasjon
VertsbyNaypyidaw
VertslandMyanmar Myanmar
Arena(er)Nay Pyi Taw
Dato2013
Utgavenummer27
Nettsted Offisielt nettsted Redigere på wikidata

Sørøstasiatiske leker 2013 ble arrangert i Naypyidaw i Myanmar i 2013.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Myanmar)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)1089482284
2Myanmar Myanmar (MYA)846384231
3Vietnam Vietnam (VIE)748586245
4Indonesia Indonesia (INA)6484110258
5Malaysia Malaysia (MAS)433879160
6Singapore Singapore (SIN)352845108
7Filippinene Filippinene (PHI)293537101
8Laos Laos (LAO)13174979
9Kambodsja Kambodsja (CAM)8112847
10Øst-Timor Øst-Timor (TLS)23510
11Brunei Brunei (BRU)1168
Totalt 11 land4614596111531

Referanser[rediger | rediger kilde]