Sørøstasiatiske leker 1999

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1999
Generell informasjon
VertsbyBandar Seri Begawan
VertslandBrunei Brunei
Arena(er)Bandar Seri Begawan
Dato1999
Utgavenummer20

Sørøstasiatiske leker 1999 ble arrangert i Bandar Seri Begawan i Brunei i 1999.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Brunei)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)654856169
2Malaysia Malaysia (MAS)574542144
3Indonesia Indonesia (INA)444358145
4Singapore Singapore (SIN)23284596
5Filippinene Filippinene (PHI)19274086
6Vietnam Vietnam (VIE)17202764
7Brunei Brunei (BRU)4123147
8Myanmar Myanmar (MYA)3101023
9Laos Laos (LAO)1034
10Kambodsja Kambodsja (CAM)0000
Totalt 10 land233233312778

Referanser[rediger | rediger kilde]