Sørøstasiatiske leker 1973

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1973
Generell informasjon
VertsbySingapore
VertslandSingapore Singapore
Arena(er)Singapore
Dato1973
Utgavenummer7

Sørøstasiatiske leker 1973 ble arrangert i Singapore i 1973.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Singapore)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)47252799
2Singapore Singapore (SIN)455045140
3Malaysia Malaysia (MAS)303550115
4Burma Burma (BIR)28241567
5Kambodsja Kambodsja (KHM)9123051
6Vietnam Vietnam (VNM)2131025
7Laos Laos (LAO)0549
Totalt 7 land161164181506

Referanser[rediger | rediger kilde]