Sørøstasiatiske leker 1973

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1973
Generell informasjon
VertsbySingapore
VertslandSingapore Singapore
Arena(er)Singapore
Dato1973
Utgavenummer7
Deltakere7

Sørøstasiatiske leker 1973 ble arrangert i Singapore i 1973.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Singapore)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)47252799
2Singapore Singapore (SIN)455045140
3Malaysia Malaysia (MAS)303550115
4Burma Burma (BIR)28241567
5Kambodsja Kambodsja (KHM)9123051
6Vietnam Vietnam (VNM)2131025
7Laos Laos (LAO)0549
Totalt 7 land161164181506

Referanser[rediger | rediger kilde]