Sørøstasiatiske leker 2007

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 2007
Generell informasjon
VertsbyNakhon Ratchasima
VertslandThailand Thailand
Arena(er)Nakhon Ratchasima
Dato2007
Utgavenummer24

Sørøstasiatiske leker 2007 ble arrangert i Nakhon Ratchasima i Thailand i 2007.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Thailand)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)183123103409
2Malaysia Malaysia (MAS)685296216
3Vietnam Vietnam (VIE)645882204
4Indonesia Indonesia (INA)566483203
5Singapore Singapore (SIN)434341127
6Filippinene Filippinene (PHI)419196228
7Myanmar Myanmar (MYA)14264787
8Laos Laos (LAO)573244
9Kambodsja Kambodsja (CAM)251118
10Brunei Brunei (BRU)1146
11Øst-Timor Øst-Timor (TLS)0000
Totalt 11 land4774705951542

Referanser[rediger | rediger kilde]