Sørøstasiatiske leker 1987

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1987
Generell informasjon
VertsbyJakarta
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta
Dato1987
Utgavenummer14
Deltakere8

Sørøstasiatiske leker 1987 ble arrangert i Jakarta i Indonesia i 1987.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)18313684403
2Thailand Thailand (THA)635767187
3Filippinene Filippinene (PHI)597869206
4Malaysia Malaysia (MAS)354167143
5Singapore Singapore (SIN)193864121
6Burma Burma (BIR)13152149
7Brunei Brunei (BRU)151723
8Kambodsja Kambodsja (CAM)01910
Totalt 8 land3733713981142

Referanser[rediger | rediger kilde]