Sørøstasiatiske leker 1987

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1987
Generell informasjon
VertsbyJakarta
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta
Dato1987
Utgavenummer14

Sørøstasiatiske leker 1987 ble arrangert i Jakarta i Indonesia i 1987.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)18313684403
2Thailand Thailand (THA)635767187
3Filippinene Filippinene (PHI)597869206
4Malaysia Malaysia (MAS)354167143
5Singapore Singapore (SIN)193864121
6Burma Burma (BIR)13152149
7Brunei Brunei (BRU)151723
8Kambodsja Kambodsja (CAM)01910
Totalt 8 land3733713981142

Referanser[rediger | rediger kilde]