Sørøstasiatiske leker 1991

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1991
Generell informasjon
VertsbyManila
VertslandFilippinene Filippinene
Arena(er)Manila
Dato1991
Utgavenummer16
Deltakere9

Sørøstasiatiske leker 1991 ble arrangert i ManilaFilippinene i 1991.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)928667245
2Filippinene Filippinene (PHI)916286239
3Thailand Thailand (THA)728069221
4Malaysia Malaysia (MAS)363866140
5Singapore Singapore (SIN)18324595
6Myanmar Myanmar (MYA)12162957
7Vietnam Vietnam (VIE)7121029
8Brunei Brunei (BRU)0088
9Laos Laos (LAO)0000
Totalt 9 land3283263801034

Referanser[rediger | rediger kilde]