Sørøstasiatiske leker 2011

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 2011
Generell informasjon
VertsbyJakarta og Palembang
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta  Palembang
Dato2011
Utgavenummer26

Sørøstasiatiske leker 2011 ble arrangert i Jakarta og Palembang i Indonesia 2011.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)182151143476
2Thailand Thailand (THA)109101119329
3Vietnam Vietnam (VIE)9692100288
4Malaysia Malaysia (MAS)585081189
5Singapore Singapore (SIN)424574161
6Filippinene Filippinene (PHI)375577169
7Myanmar Myanmar (MYA)16273780
8Laos Laos (LAO)9123657
9Kambodsja Kambodsja (CAM)4112439
10Øst-Timor Øst-Timor (TLS)1168
11Brunei Brunei (BRU)04711
Totalt 11 land5545497041807

Referanser[rediger | rediger kilde]