Sørøstasiatiske leker 1995

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1995
Generell informasjon
VertsbyChiang Mai
VertslandThailand Thailand
Arena(er)Chiang Mai
Dato1995
Utgavenummer18

Sørøstasiatiske leker 1995 ble arrangert i Chiang Mai i Thailand i 1995.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Thailand)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)1579891346
2Indonesia Indonesia (INA)776777221
3Filippinene Filippinene (PHI)334862143
4Malaysia Malaysia (MAS)314969149
5Singapore Singapore (SIN)26274295
6Vietnam Vietnam (VIE)10182452
7Myanmar Myanmar (MYA)4213762
8Brunei Brunei (BRU)0268
9Laos Laos (LAO)0167
10Kambodsja Kambodsja (CAM)0022
Totalt 10 land3383314161085

Referanser[rediger | rediger kilde]