Sørøstasiatiske leker 1977

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1977
Generell informasjon
VertsbyKuala Lumpur
VertslandMalaysia Malaysia
Arena(er)Kuala Lumpur
Dato1977
Utgavenummer9
Deltakere7

Sørøstasiatiske leker 1977 ble arrangert i Kuala Lumpur i Malaysia i 1977.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Malaysia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)624134137
2Thailand Thailand (THA)373533105
3Filippinene Filippinene (PHI)31303091
4Burma Burma (BIR)254243110
5Malaysia Malaysia (MAS)21172159
6Singapore Singapore (SIN)14212863
7Brunei Brunei (BRU)0033
Totalt 7 land190186192568

Referanser[rediger | rediger kilde]