Sørøstasiatiske leker 1981

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1981
Generell informasjon
VertsbyManila
VertslandFilippinene Filippinene
Arena(er)Manila
Dato1981
Utgavenummer11
Deltakere7

Sørøstasiatiske leker 1981 ble arrangert i ManilaFilippinene i 1981.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Filippinene)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)857356214
2Thailand Thailand (THA)624541148
3Filippinene Filippinene (PHI)555577187
4Malaysia Malaysia (MAS)16273174
5Burma Burma (BIR)15192761
6Singapore Singapore (SIN)12263371
7Brunei Brunei (BRU)0000
Totalt 7 land245245265755

Referanser[rediger | rediger kilde]