Sørøstasiatiske leker 1981

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1981
Generell informasjon
VertsbyManila
VertslandFilippinene Filippinene
Arena(er)Manila
Dato1981
Utgavenummer11

Sørøstasiatiske leker 1981 ble arrangert i ManilaFilippinene i 1981.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Philippines)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)857356214
2Thailand Thailand (THA)624541148
3Filippinene Filippinene (PHI)555577187
4Malaysia Malaysia (MAS)16273174
5Burma Burma (BIR)15192761
6Singapore Singapore (SIN)12263371
7Brunei Brunei (BRU)0000
Totalt 7 land245245265755

Referanser[rediger | rediger kilde]