Sørøstasiatiske leker 1979

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1979
Generell informasjon
VertsbyJakarta
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta
Dato1979
Utgavenummer10
Deltakere7

Sørøstasiatiske leker 1979 ble arrangert i Jakarta i Indonesia i 1979.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)927852222
2Thailand Thailand (THA)504629125
3Burma Burma (BIR)26262476
4Filippinene Filippinene (PHI)24313893
5Malaysia Malaysia (MAS)19233981
6Singapore Singapore (SIN)16203672
7Brunei Brunei (BRU)0101
Totalt 7 land227225218670

Referanser[rediger | rediger kilde]