Sørøstasiatiske leker 1979

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1979
Generell informasjon
VertsbyJakarta
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta
Dato1979
Utgavenummer10

Sørøstasiatiske leker 1979 ble arrangert i Jakarta i Indonesia i 1979.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)927852222
2Thailand Thailand (THA)504629125
3Burma Burma (BIR)26262476
4Filippinene Filippinene (PHI)24313893
5Malaysia Malaysia (MAS)19233981
6Singapore Singapore (SIN)16203672
7Brunei Brunei (BRU)0101
Totalt 7 land227225218670

Referanser[rediger | rediger kilde]