Sørøstasiatiske leker 1983

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1983
Generell informasjon
VertsbySingapore
VertslandSingapore Singapore
Arena(er)Singapore
Dato1983
Utgavenummer12

Sørøstasiatiske leker 1983 ble arrangert i Singapore i 1983.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Singapore)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)646754185
2Filippinene Filippinene (PHI)494853150
3Thailand Thailand (THA)494038127
4Singapore Singapore (SIN)383858134
5Burma Burma (BIR)18151750
6Malaysia Malaysia (MAS)16254081
7Brunei Brunei (BRU)0055
8Kambodsja Kambodsja (CAM)0000
Totalt 8 land234233265732

Referanser[rediger | rediger kilde]