Sørøstasiatiske leker 1983

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1983
Generell informasjon
VertsbySingapore
VertslandSingapore Singapore
Arena(er)Singapore
Dato1983
Utgavenummer12
Deltakere8

Sørøstasiatiske leker 1983 ble arrangert i Singapore i 1983.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Singapore)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)646754185
2Filippinene Filippinene (PHI)494853150
3Thailand Thailand (THA)494038127
4Singapore Singapore (SIN)383858134
5Burma Burma (BIR)18151750
6Malaysia Malaysia (MAS)16254081
7Brunei Brunei (BRU)0055
8Kambodsja Kambodsja (CAM)0000
Totalt 8 land234233265732

Referanser[rediger | rediger kilde]