Sørøstasiatiske leker 1985

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1985
Generell informasjon
VertsbyBangkok
VertslandThailand Thailand
Arena(er)Bangkok
Dato1985
Utgavenummer13

Sørøstasiatiske leker 1985 ble arrangert i Bangkok i Thailand i 1985.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Thailand)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Thailand Thailand (THA)926659217
2Indonesia Indonesia (INA)627376211
3Filippinene Filippinene (PHI)435432129
4Malaysia Malaysia (MAS)26283286
5Singapore Singapore (SIN)16112350
6Burma Burma (BIR)13193466
7Brunei Brunei (BRU)0033
8Kambodsja Kambodsja (CAM)0000
Totalt 8 land252251259762

Referanser[rediger | rediger kilde]