Sørøstasiatiske leker 1997

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sørøstasiatiske leker 1997
Generell informasjon
VertsbyJakarta
VertslandIndonesia Indonesia
Arena(er)Jakarta
Dato1997
Utgavenummer19

Sørøstasiatiske leker 1997 ble arrangert i Jakarta i Indonesia i 1997.[1]

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

      Vertsnasjon (Indonesia)

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1Indonesia Indonesia (INA)194101115410
2Thailand Thailand (THA)839778258
3Malaysia Malaysia (MAS)556875198
4Filippinene Filippinene (PHI)4356108207
5Vietnam Vietnam (VIE)354850133
6Singapore Singapore (SIN)302650106
7Myanmar Myanmar (MYA)8344486
8Brunei Brunei (BRU)02810
9Laos Laos (LAO)0077
10Kambodsja Kambodsja (CAM)0066
Totalt 10 land4484325411421

Referanser[rediger | rediger kilde]