Bryting under Sommer-OL 2008 – Gresk-romersk stil 74 kg

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Gå til: navigasjon, søk
Bryting under
Sommer-OL 2008
Wrestling pictogram.svg
Fri stil
Menn Kvinner
  55 kg     48 kg  
  60 kg     55 kg  
  66 kg     63 kg  
  74 kg     72 kg  
  84 kg      
  96 kg      
120 kg
Gresk-romersk stil
  55 kg     84 kg  
  60 kg     96 kg  
  66 kg     120 kg  
  74 kg      

Herrenes 74 kg gresk-romersk stil i bryting under Sommer-OL 2008 i Beijing fant sted den 13. august 2008China Agricultural University Gymnasium.


Resultater[rediger | rediger kilde]

Hovedrunde[rediger | rediger kilde]

Finale[rediger | rediger kilde]

  Finale
       
 Kina Chang Yongxiang (CHN) 0 0  
 Georgia Manuchar Kvirkelia (GEO) 6 3  

Topp[rediger | rediger kilde]

  32. delsfinaler 16. delsfinaler Kvartfinaler Semifinale
                                                     
          
              Kina Chang Yongxiang (CHN) 3 1    
              Bulgaria Yavor Yanakiev (BUL) 2 1    
                Kina Chang Yongxiang (CHN) 2 7    
                Peru Sixto Barrera (PER) 1 0    
              Peru Sixto Barrera (PER) 1 1 1  
              Litauen Valdemaras Venckaitis (LTU) 2 1 1  
                Kina Chang Yongxiang (CHN) 0 4 2
                Hviterussland Aleh Mikhalovich (BLR) 6 0 1
              Kasakhstan Roman Melyoshin (KAZ) 3 1 5  
              Australia Hassan Shahsavan (AUS) 0 2 0  
                Kasakhstan Roman Melyoshin (KAZ) 1 1 1  
                Hviterussland Aleh Mikhalovich (BLR) 1 1 2  
              Hviterussland Aleh Mikhalovich (BLR) 3 0 3           
              Polen Julian Kwit (POL) 1 3 2           
          

Bunn[rediger | rediger kilde]

  32. delsfinaler 16. delsfinaler Kvartfinaler Semifinale
                                                     
          
              Tyskland Konstantin Schneider (GER) 4 4    
              Algerie Messaoud Zeghdane (ALG) 1 0    
                Tyskland Konstantin Schneider (GER) 0 0    
                Georgia Manuchar Kvirkelia (GEO) 3 5    
              Georgia Manuchar Kvirkelia (GEO) 5 5    
              Frankrike Christophe Guenot (FRA) 0 0    
                Georgia Manuchar Kvirkelia (GEO) 2 2 F
 Danmark Mark Madsen (DEN) 0 1          Ungarn Péter Bácsi (HUN) 1 5 0
 Russland Varteres Samourgachev (RUS) 4 3        Russland Varteres Samourgachev (RUS) F      
 Aserbajdsjan Ilgar Abdulov (AZE) 2 1        Aserbajdsjan Ilgar Abdulov (AZE)        
 Tyrkia Şeref Tüfenk (TUR) 1 1          Russland Varteres Samourgachev (RUS) 2 1    
 Armenia Arsen Julfalakyan (ARM) 1 1 1        Ungarn Péter Bácsi (HUN) 2 4    
 Ukraina Volodimir Shatskykh (UKR) 1 1 1      Armenia Arsen Julfalakyan (ARM) 1 4 1           
 USA TC Dantzler (USA) 1 2 0      Ungarn Péter Bácsi (HUN) 3 4 1           
 Ungarn Péter Bácsi (HUN) 5 2 3  

Bronsefinaler[rediger | rediger kilde]

  Runde 1 Runde 2 Bronsefinale
      
               
               
            Hviterussland Aleh Mikhalovich (BLR) 3 0 0
            Bulgaria Yavor Yanakiev (BUL) 2 2
          Peru Sixto Barrera (PER) 0 0
 Bulgaria Yavor Yanakiev (BUL)        Bulgaria Yavor Yanakiev (BUL) 3 4    
 BYE    
    
    
  Runde 1 Runde 2 Bronsefinale
      
               
               
            Ungarn Péter Bácsi (HUN) 4 2
            Frankrike Christophe Guenot (FRA) 3 0 4
          Tyskland Konstantin Schneider (GER) 1 1
 Frankrike Christophe Guenot (FRA)        Frankrike Christophe Guenot (FRA) 2 2    
 BYE