Hopp til innhold

Freestyle under Vinter-OL 2018 – Slopestyle menn

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Freestyle
under Vinter-OL 2018
Freestyle
Halfpipe menn kvinner
Hopp menn kvinner
Kulekjøring   menn   kvinner
Skicross menn kvinner
Slopestyle menn kvinner
« 2014   2022 »

Slopestyle for menn i freestyle under Vinter-OL 2018 fant sted den 18. februar 2018.[1]

Resultater

[rediger | rediger kilde]

Kvalifisering

[rediger | rediger kilde]
Nr.Startnr.UtøverNasjonRun 1Run 2BesteØvr
13Oscar Wester Sverige40.6095.4095.40Q
21Andri Ragettli Sveits95.0027.4095.00Q
328Alex Beaulieu-Marchand Canada48.2094.2094.20Q
42Øystein Bråten Norge83.2093.8093.80Q
512Nick Goepper USA92.8085.0092.80Q
67Teal Harle Canada88.0091.2091.20Q
730Gus Kenworthy USA88.6090.8090.80Q
86James Woods Storbritannia90.2019.6090.20Q
918Elias Ambühl Sveits89.6067.4089.60Q
104Ferdinand Dahl Norge46.6089.0089.00Q
115Evan McEachran Canada74.8087.8087.80Q
1211Jonas Hunziker Sveits85.8064.8085.80Q
1319Finn Bilous New Zealand24.8085.0085.00
1414Felix Stridsberg-Usterud Norge14.6084.2084.20
159McRae Williams USA81.6026.4081.60
1616Alex Hall USA69.8077.8077.80
1713Henrik Harlaut Sverige18.0075.8075.80
1822Oliwer Magnusson Sverige73.2069.2073.20
1927Russ Henshaw Australia72.6064.0072.60
2021Taisei Yamamoto Japan56.0070.4070.40
2124Benoit Buratti Frankrike67.0062.0067.00
2215Alex Bellemare Canada64.2026.2064.20
238Jesper Tjäder Sverige60.6056.0060.60
2410Fabian Bösch Sveits8.2055.0055.00
2520Jackson Wells New Zealand52.8042.0052.80
2626Joona Kangas Finland47.8048.8048.80
2725Robert Franco Mexico21.6036.0036.00
2829Christian Nummedal Norge27.0029.2029.20
2923Tyler Harding Storbritannia20.0021.0021.00
3017Antoine Adelisse Frankrike10.0017.6017.60
Nr.Startnr.UtøverNasjonRun 1Run 2Run 3BesteØvr
12Øystein Bråten Norge95.0046.4024.0095.00
212Nick Goepper USA59.0069.0093.6093.60
328Alex Beaulieu-Marchand Canada81.6092.4082.4092.40
46James Woods Storbritannia29.2091.0090.0091.00
57Teal Harle Canada22.8025.6090.0090.00
65Evan McEachran Canada89.404.4032.6089.40
71Andri Ragettli Sveits85.8073.2065.4085.80
84Ferdinand Dahl Norge42.2076.4041.8076.40
918Elias Ambühl Sveits18.8071.6073.2073.20
1011Jonas Hunziker Sveits5.2066.2046.4066.20
113Oscar Wester Sverige7.6062.0012.6062.00
1230Gus Kenworthy USA35.0020.0032.0035.00

Referanser

[rediger | rediger kilde]
  1. ↑ «Competition Schedule». Arkivert fra originalen 10. februar 2018. Besøkt 10. februar 2018.

Eksterne lenker

[rediger | rediger kilde]
  • Artikkelen har ingen egenskaper for offisielle lenker i Wikidata
Autoritetsdata