Bloggerne

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Bloggerne
Generell informasjon
SjangerDokusåpe
Prod.landNorge
Introduksjonsår2014
Sesonger9
Sending
Periode2014d.d.
TV-kanalTV 2 Livsstil
Eksterne lenker
IMDb

Bloggerne er en norsk dokusåpe som har gått på TV 2 siden 2014. Serien følger livet til norske bloggere.[1]

Sesonger[rediger | rediger kilde]

Sesong 1[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sophie Elise Isachsen sophieelise.blogg.no
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Suzanne Aabel suzanneaabel.blogg.no
Emilie Nereng

Sesong 2[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sophie Elise Isachsen sophieelise.blogg.no
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Suzanne Aabel suzanneaabel.blogg.no
Eirin Kristiansen eirinkristiansen.no

Sesong 3[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sophie Elise Isachsen sophieelise.blogg.no
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Suzanne Aabel suzanneaabel.blogg.no
Chioma Anugweje
Kristin Gjelsvik

Sesong 4[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sophie Elise Isachsen sophieelise.blogg.no
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Kristin Gjelsvik kristingjelsvik.no
Anna Rasmussen annarasmussen.blogg.no

Sesong 5[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sophie Elise Isachsen sophieelise.blogg.no
Kristin Gjelsvik
John Arne Riise
Louise Angelica Riise
Tonje Blomseth
Peter Kihlman
Suzanne Aabel
Anna Rasmussen
Anders Neteland
Bjørnar Neteland
Jonas Fossum
Felix Baldauf

Sesong 6[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Ørjan Burøe
Anna Rasmussen
Kristine Ullebø kristineullebo.com
Anne Brith Davidsen
Anniken Jørgensen
John Arne Riise
Louise Angelica Riise
Tonje Blomseth

Sesong 7[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Ørjan Burøe
Anna Rasmussen
Kristine Ullebø
Anne Brith Davidsen
Anniken Jørgensen

Sesong 8[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Marna Haugen komikerfrue.blogg.no
Anna Rasmussen annarasmussen.blogg.no
Kristine Ullebø kristineullebo.com
Anne Brith Davidsen annebrith.no
Anniken Jørgensen annijor.no
Julianne Nygård pilotfrue.no
Ulrik Nygård
Even Totland
Jørgine Massa Vasstrand funkygine.com

Sesong 9[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Caroline Berg Eriksen
Anna Rasmussen
Kristine Ullebø
Anne Brith Davidsen
Anniken Jørgensen annijor.no
Julianne Nygård
Ulrik Nygård
Jørgine Massa Vasstrand funkygine.com
Stina Bakken

Sesong 10[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Martine Lunde martinelunde.blogg.no
Caroline Berg Eriksen carolinebergeriksen.no
Jørgine Massa Vasstrand funkygine.com
Anniken Jørgensen annijor.no
Stina Marie Bakken stina.blogg.no
Julianne Nygård pilotfrue.blogg.no
Ulrik Nygård

Sesong 11[rediger | rediger kilde]

Deltaker Blogg
Sofie Caroline Nilsen sofienils1.blogg.no
Linnéa Myhre linniiie.com
Martine Lunde martinelunde.blogg.no
Aleksander Sæterstøl
Caroline Berg Eriksen carolinebergeriksen.no
Lars Kristian
Anniken Jørgensen annijor.no
Julianne Nygård pilotfrue.blogg.no
Ulrik Nygård

Sesong 12[rediger | rediger kilde]

Deltaker
Anne Brith Davidsen
Caroline Berg Eriksen
Martine Lunde
Linnéa Myhre
Sofie Nilsen
Joakim Kleven
Iselin Guttormsen

Sesong 13[rediger | rediger kilde]

Deltaker
Monica Nyhus
Caroline Berg Eriksen
Martine Lunde
Emma Ellingsen
Joakim Kleven
Iselin Guttormsen

Referanser[rediger | rediger kilde]

  1. ^ «TV 2 Sumo». sumo.tv2.no. Besøkt 21. mars 2019.