Sentralamerikanske leker 1997

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til navigering Hopp til søk
Sentralamerikanske leker 1997
Generell informasjon
VertsbySan Pedro Sula
VertslandHonduras Honduras
Arena(er)San Pedro Sula

Sentralamerikanske leker 1997 ble arrangert i San Pedro Sula i Honduras i 1997.[1]

Det ble konkurrert i 27 idretter.

Medaljetabell[rediger | rediger kilde]

Nr.LandGullSølvBronseTotalt
1El Salvador El Salvador (ESA)957485254
2Guatemala Guatemala (GUA)789271241
3Honduras Honduras (HON)524570167
4Costa Rica Costa Rica (CRC)394060139
5Panama Panama (PAN)29242982
6Nicaragua Nicaragua (NIC)20215495
7Belize Belize (BLZ)17816
Totalt 7 land314303377994

Referanser[rediger | rediger kilde]