Wikipedia-diskusjon:Ukens konkurranse/Ukens konkurranse 2017-18/Norske håndballspillere

Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
Hopp til: navigasjon, søk

Denne listen er generert fra Wikidata og blir oppdatert periodisk av en bot. Manuelle endringer i listen blir fjernet ved neste oppdatering!

Nr. Ant. item Bilde Artikkel Født Død Beskrivelse NHF ID EHF ID Olympic.org ID Sports-ref. ID database Olympics.com ID
1 22 Q243021
Heidi Løke 20110914.jpg
Heidi Løke 1982-12-12 norsk håndballspiller 127697 515512 lo/heidi-loke-1
2 22 Q270435
Kari Grimsboe 05-03-2009-2.jpg
Kari Aalvik Grimsbø 1985-01-04 143434 521107 gr/kari-aalvik-grimsbo-1
3 20 Q243019
Katrine Lunde Haraldsen 25.04.2009-1 small.jpg
Katrine Lunde 1980-03-30 105494 519155 katrine-lunde-haraldsen ha/katrine-lunde-haraldsen-1
4 20 Q263032
Marit Malm Frafjord.jpg
Marit Malm Frafjord 1985-11-25 521102 fr/marit-malm-frafjord-1
5 20 Q264681
Camilla Herrem.jpg
Camilla Herrem 1986-10-08 526340 he/camilla-herrem-1
6 19 Q237295
Katja Nyberg2.jpg
Katja Nyberg 1979-08-24 100788 505534 ny/katja-nyberg-1
7 19 Q291584
Amanda Kurtovic 20150419.jpg
Amanda Kurtović 1991-07-25 530480 ku/amanda-kurtovic-1
8 18 Q234488 Trine Hattestad 1966-04-18 tidligere norsk friidrettsutøver trine-hattestad so/trine-solberg-hattestad-1
9 18 Q270489
Ranghild Aamodt 22.04.2009 small.jpg
Ragnhild Aamodt 1980-09-09 109327 509135 aa/ragnhild-aamodt-1
10 18 Q18755
Linn-Kristin Riegelhuth 07-03-2009-2.jpg
Linn-Kristin Riegelhuth Koren 1984-08-01 140701 517694 ri/linn-kristin-riegelhuth-koren-1
11 18 Q3499591
Nora Mørk 20141115.jpg
Nora Mørk 1991-04-05 norsk håndballspiller 193753 530482
12 17 Q270494
Karoline Dyhre Breivang 200.jpg
Karoline Dyhre Breivang 1980-05-10 norsk håndballspiller 106602 509131 br/karoline-dyhre-breivang-1
13 17 Q291619 Ida Alstad 1985-06-13 147193 521108 al/ida-alstad-1
14 16 Q237299
Gro Hammerseng-Edin 20141115.jpg
Gro Hammerseng-Edin 1980-04-10 508906 ha/gro-hammerseng-1
15 16 Q263041
Linn Jorum Sulland.jpg
Linn Jørum Sulland 1984-07-15 140378 524381 su/linn-jorum-sulland-1
Avslutning på autogenerert liste.