Fil:BSicon RP2w.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 313 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 28. mai 2015 kl. 23:34 | 500 × 500 (313 byte) | MelioraCogito | Reduced file size / ISO to UTF-8 | |
20. okt. 2011 kl. 11:47 | 500 × 500 (535 byte) | Tuvalkin | 4 dashes | ||
17. jul. 2011 kl. 00:02 | 500 × 500 (530 byte) | Tuvalkin | fix orient. | ||
30. jan. 2011 kl. 02:43 | 500 × 500 (642 byte) | Tuvalkin | {{Information |Description={{en|1= two-lane road joining from west}} {{eo|1= Dualea ŝoseo el okcidento}} {{pt|1= Estrada de duas faixas vinda de oeste}} |Source=*File:BSicon_RP2e.svg |Date=2011-01-30 00:43 (UTC) |Author=*File:BSicon_RP2e.svg: |
Filbruk
De følgende 5 sidene bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i be.wikipedia.org
- Bruk i bn.wikipedia.org
- Bruk i cs.wikipedia.org
- Tramvajová trať Nádraží Holešovice – Ke Stírce
- Tramvajová trať Na Knížecí – Radlická
- Tramvajová trať Lidové sady – Horní Hanychov
- Tramvajová trať Vítězné náměstí – Nádraží Podbaba
- Tramvajová trať Prašný most – Divoká Šárka
- Tramvajová trať Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny
- Tramvajová trať Strossmayerovo náměstí – Hradčanská – Malovanka
- Tramvajová trať Malostranská – Bílá Hora
- Tramvajová trať Průběžná – Nádraží Hostivař
- Tramvajová trať Starý Hloubětín – Lehovec
- Tramvajová trať Vozovna Motol – Sídliště Řepy
- Wikipedista:Bovera78/Pískoviště/Šablony
- Bruk i de.wikipedia.org
- Bruk i el.wikipedia.org
- Bruk i en.wikipedia.org
- Kent and East Sussex Railway
- Minuteman Bikeway
- Cotswold Line
- Shek Mun station
- Gold Coast railway line
- Howrah railway station
- Warsaw Commuter Railway
- Grand Junction Railroad
- Northampton and Lamport Railway
- Gateway Motorway
- Niles Canyon Railway
- Middleton Railway
- Napa Valley Wine Train
- Howard station (CTA)
- D'Aguilar Highway
- Granville station (CTA)
- Berwyn station (CTA)
- Argyle station (CTA)
- Sunshine Coast railway line
- Francisco station
- Joliet Union Station
- South Boulevard station
- Jarvis station
- Morse station
- Ribble Way
- Thorndale station (CTA)
- River Forest station
- Kensington/115th Street station
- Bryn Mawr station (CTA)
Vis mer global bruk av denne filen.