Fil:BSicon lGIPr.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 235 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 7. mar. 2013 kl. 17:52 | 500 × 500 (235 byte) | Tuvalkin | == {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1=Summit icon for route diagram templates}} |Source={{Derived from|BSicon_GIPr.svg|display=50}} |Date=2013-03-07 15:49 (UTC) |Author=*File:BSicon_GIPr.svg: Olos88 *derivative ... |
Filbruk
De følgende 3 sidene bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i cy.wikipedia.org
- Bruk i de.wikipedia.org
- Wengernalpbahn
- Dampfbahn Furka-Bergstrecke
- Berner-Oberland-Bahn
- Bodensee-Toggenburg-Bahn
- Forchbahn
- Öchsle (Bahn)
- Gotthardbahn
- Chemin de fer Bière–Apples–Morges
- Chemin de fer Pont–Brassus
- Ligne de Cerdagne
- Bahnstrecke Saint-Gervais–Vallorcine
- Broyelinie
- Bahnstrecke Appenzell–St. Gallen–Trogen
- Bahnstrecke Altstätten–Gais
- Bahnstrecke Saragossa–Canfranc
- Saignelégier–La Chaux-de-Fonds-Bahn
- Clarens-Chailly-Blonay-Bahn
- Bahnstrecke Palézieux–Bulle–Montbovon
- Bahnstrecke Landquart–Davos Platz
- Bahnstrecke Montreux–Lenk im Simmental
- Bosnabahn
- Steinbeisbahn
- Benutzer:Plutowiki/Bahnstrecken-Symbole
- Bahnstrecke Lagonegro–Spezzano Albanese
- Bahnstrecke Banja Luka–Sunja
- Chemin de fer Bulle–Romont
- Chemin de fer Aigle–Ollon–Monthey–Champéry
- Chemin de fer Aigle–Sépey–Diablerets
- Benutzer:Hattori 15/Bahnstrecken Symbole
- Benutzer:Hattori 15/Bahnstrecken Symbole u
- Bruk i en.wikipedia.org
- Potomac River
- West Highland Way
- Bodensee–Toggenburg railway
- Canada–United States border
- Watercress Line
- Gritstone Trail
- Blue Line (BART)
- Gatorland
- Coast Line (Union Pacific Railroad)
- West Tinsley railway station
- T Third Street
- Catcliffe railway station
- Chesterfield Market Place railway station
- Wealdway
- Feather River Route
- Talk:Wealdway
- Template:Watercress Line
- Cleator and Workington Junction Railway
- Template:Blue Line (BART)
Vis mer global bruk av denne filen.